Sayfa: [1]   Aşağı git
Bu Konuyu GönderYazdır
Gönderen Konu: yıllık burç yorumları  (Okunma Sayısı 2327 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cenk123
cenk cöbek
Yeni Üye
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 14


« : 10 Haziran 2009, 19:54:25 »

Koç

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizin güçleneceği, denemediğiniz meslekleri deneyebileceğiniz, arkadaşlarınız ve sosyal ilişkileriniz kanalıyla yeni iş fırsatları yakalayabileceğiniz, gurup aktvitelerinin ve sosyal yardımlaşma konularının ön planda olduğu, geçmişteki çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, elit ortamlara gireceğiniz, kalabalık ortamlarda keyifli organizasyonlara katılacağınız bir yıl olacak.

Boğa

İş becerilerinizin artacağı, mevki, ün, sosyal statü kazanabileceğiniz veya bu tür ünvan ve konumlara sahip kişilerle yakın ilişkiler geliştirebileceğiniz, belki de kendi işinizi kuracağınız, eğitim hayatınızda ve kariyerinizde ilerleme sağlayabileceğiniz, saygı ve itibar göreceğiniz bir yıla giriyorsunuz.

İkizler

Bu yıl normalden daha fazla seyahat edebilir, kariyerinizde gelişme katedebilir, yarım kalan eğitiminize devam kararı alabilirsiniz. Tatil veya iş amaçlı gezilerinizde şansı yakalayabilir, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı, turizm ve özellikle eğitim ve yayıncılık konularında yeni ve önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Eşinizin veya ortağınızın finansal durumundaki genişlemelerden veya başkalarının imkanlarından fayda sağlayabileceğiniz, kredi veya borçlarınızı kolayca ödeyip, alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz, sağlık dahil pek çok konuda korunacağınız bir yıla giriyorsunuz. Şans oyunları, miras, nafaka, prim veya telif yoluyla da bol para kazanmanız söz konusu olabilir

Aslan

Hayatınızın aşkı, ortağı veya danışmanı(avukat, ajans, sözcü, arkadaş, ortak, menajer v.b)bu yıl ortaya çıkabilir. Evlilikler, ortaklıklar ve iş birlikleri için en uygun yıllardan birisindesiniz. Bu yıl çevrenizdeki kişilerden destek görecek ve danışmanlık alacaksınız. Yabancılarla ilişkilerinizde aşırı iyimser haliniz zarar görmenize neden olabilir. Hukuki konularda şans sizden yana olacak

Başak

Bu yıl çalıştığınız yer, çalıştığınız kişiler veya çalışma koşullarınız ya da ekipmanlarınız olumlu yönde değişebilir veya büyüyebilir. Denemediğiniz işleri deneyebilirsiniz. 2009’da iş ve sağlık konularında olumlu bir hareketlilik var, tedavi sürecindeki Başaklar hızla iyileşebilirler. Yükleriniz arttıkça başarılarınız fazlalaşacak

Terazi

Yeni aşklara açık olacaksınız. Karşınıza çıkan ilişki aradığınız türden olabilir, bir ihtimal kendinizden yaşca büyük veya sizden daha tecrübeli kişilere ilgi duyabilirsiniz. Bu yıl sosyal açıdan da oldukça eğlenceli geçebilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili güzel gelişmelere sahip olmak ya da yeni ve yaratıcı bir projeye başlamak yılın ön plandaki konuları arasında olabilir.

Akrep

Bu yıl Akrepleri ev ve aile(aşk da olabilir) ile ilgili konularda şanslar bekliyor. Aile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, ihmal ettiğiniz ya da konuşmadığınız aile üyelerinizle ilişkilerinizi düzene sokabilirsiniz. Ailede hastası olanların hastalarının durumları iyiye gidebilir. Ev sahibi olmak, mal mülk edinmek veya evi yenilemek, tadilat yapmak ya da satış gerçekleştirmek yılın önemli olayları arasında olabilir. Bu yıl ruhsal anlamda gerginlik hissedebilirsiniz veya kontrol edemediğiniz olaylar, özgürlüğünüzün kısıtlandığı hissine kapılmanıza neden olabilir

Yay

Yakın akrabalarınızla kırgınlıklarınızın sona ereceği, çevrenizdeki bazı kişilerden uzaklaşacağınız, eğitim, yayıncılık, yazılı ve sözlü iletişim konularında kendinizi tanıtma imkanı bulacağınız, bulunduğunuz çevrede veya çalıştığınız sektörde tanınacağınız bir yıla gireceksiniz. Kardeşlerinizin hayatlarındaki gelişmeler sizi mutlu edecek. Çeşitli nedenlerle(askerlik, taşınma, evlenme v.b)arkadaşlarınızdan uzak kalabilirsiniz ya da dostluklarınız testten geçebilir.

Oğlak

Maddi açıdan şanslı olduğunuz bir yıla giriyorsunuz. Gelirinizi arttırmak için yeni yollar bulabilir, yeni yatırım enstrümanları geliştirebilirsiniz. Yeni iş teklifleri de gelebilir ama, asıl olan kendi şansınızı kendizin yaratması olacak. Bol para kazanacaksınız ama, harcamalarınızı kontrol etmemeniz sorun yaratabilir, doğru yatırımlar yapmaya gayret etmelisiniz.

Kova

Bu yıl kendinizi yenileyeceksiniz. Aşk, iş, sosyal çevre ya da kariyer açısından yeni bir dönemin başlangıcındasınız Sevgili Kovalar, ve de yılın en şanslı burcu da siz olacaksınız. İş dahil, her tür ilişkileriniz güçlenecek, yeni kişiler, düşünceler ve yeni yaşam biçimleriyle tanışacaksınız, bolluk ve şans yanınızda olacak, kendinize olan güveniniz artacak. Artışından hoşlanmayacağınız tek şey kilolarınız olabilir, yediklerinize dikkat edin.

Balık

Yüksek idealleriniz ortaya çıkacak, idealist yönünüzle tanışacaksınız. Bu yıl içerisinde, kendinizde olduğunun farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilir, eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. İçsel enerjiniz ve sezgileriniz kuvvetlenecek ve kötü alışkanlıklarınızı bırakma gücü bulabileceksiniz. Ufak tefek ve çözümü olan sağlık konuları zaman zaman gündeme gelebilir.
Moderatöre Bildir   Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Bu Konuyu GönderYazdır
 
Gitmek istediğiniz yer: