Sayfa: [1]   Aşağı git
Bu Konuyu GönderYazdır
Gönderen Konu: Lazer Tuning Oto Aksesuar  (Okunma Sayısı 5806 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
lazertuning
çağrı keskin
Yeni Üye
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 3


« : 10 Haziran 2009, 15:29:12 »

                 
Xenon Far Sitemi
-Uygunluk :
Tüm yerli,ithal,marka ve model otomobillerde kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. 9006 (Lütfen aracınızın FAR AMPÜL tipini öğrenip ona göre sipariş veriniz.Aracınızın far ampül tipini yetkili servislerinizden öğrenebilirsiniz) 8000 KELVİN - 35 WATT AMPÜL Kristal Mavi+Beyaz Işık 2 adet beyin,2 ad xenon ampül ve gerekli tüm tesisat kabloları
-Ampül Modeli :
-Kelvin Derecesi :
-Ürün rengi :
-Paket özelliği :
-Ürün Özellikleri :
 -ÜRÜN RESMİ ÖRNEK VERİLMİŞTİR.ÜRÜN İSMİNDE YAZAN AMPÜL MODELİ GÖNDERİLECEKTİR.
-Hemhttp://image1.sahibinden.com/photos/474/11405857_1402010_cocg474.jpghttp://image1.sahibinden.com/photos/474/11405857_1402010_cocg474.jpg beyin hem ampül 2 yıl garantilidir.Garanti Lazer Tuning tarafından verilmektedir.
-Piyasa şartlarında düşük ücretli,ucuz tabir edilen xenon lar da en önemli sorun garanti sorunu ve aracınıza zarar verebilmektedir.
-BİLGİSAYARLI SON SİSTEM ARAÇLARDA ARIZA LAMBASI YAKMAMAKTADIR
-Asıl amacı her türlü hava koşullarında en üst seviyede görüş üstünlüğü sağlamak olan XENON HID sistemleri yüksek voltajla oluşturulan elektrik arkının xenon gazı ortamında sağladığı üstün bir aydınlatma sistemidir.
-Avrupa da 2000 yılında 2 milyondan fazla araçta kullanılmaya başlamış ve günümüze kadar hızla devam etmektedir.Özellikle XENON gazının yaydığı ışık kalitesi ile sürüş güvenliğini en üst seviyeye çıkarması tüm dünyada bir çok üretici ve tüketici tarafından kabul görmesini sağlamıştır.
-Ömrü normal farlara göre 5 kat daha fazladır.Enerjii tasarrufu sağlar.Hem de 2 kat daha fazla ışık vererek oluşturduğu netlik sayesinde özellikle gece sürüşlerinden gündüz konforu ve performansı sağlar.
-Lazer Tuning ithalatını,pazarlamasını veya üretimini yapıtrdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
-Satışa sunulan her ürün KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte,onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
-Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek,arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz.
-Satın alacağınız her ürün,bilgi,arıza ve servis gerektiren durumlarda Lazer Tuning Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır.


Lazerli Cam Filmi

American Lazerli Cam filminde süper bir kampanya piyasada 250-300
ytl arasında takılan filmi 150 ytl ye takıyoruz rengi asla solmaz cam açıp kapamadan dolayı kalkma aşınma yapmaz
çizilmez yıllarca aracınızda kullanabilirsiniz her türlü araca uygundur,2 yıl birebir değişim garantisi vardır.film uygulama işlemi araca göre 2-4 saat arası sürmektedir gelmeden önce mutlaka randevu alınız 0 372 322 64 21

LAZER TUNING.

Avantajları ;
- En sıcak günlerde bile bunalmanızı engellemek için %40 lara kadar güneş enerjisini keser.
- Ultraviyole ışınlarının %99 dan fazla keserek cilt kanserinden korumayı sağlar.
- Herhangi elektronik cihazlardan etkilenmeyen yapıya sahiptir.
- En koyudan, daha açığa çeşitli renk tonajları bulunmaktadır.
- Gece olsa dahi asla görüşünüzü engellemez, mükemmel film kalitede olanları vardır.
- Geceleri karşıdan veya arkadan gelebilecek ışık parlamalırını keserek görüşünüzü rahatlatır.
- Kaliteli olan american cam filmleri solmazlar ve renk atmazlar.
- Uzun süre kullanmak isteyenler için çizilmez özelliği arttırılmış derecededir.[/b]

Kaput Koruma Filmi

-Otomobiliniz sizin için önemlidir.Fakat şehir içi veya şehir dışı yollarda başımıza gelen tatsız küçük kazalar otomobilinizin görüntüsünü bozar.Örneğin taş sıçraması,sinek yapışması gibi
Veya aracınızı kötü niyetli kişilerin sert cisimlerle çizmesi aracınızın boyasını bozarak otomobilin görüntüsüne zarar verir bu zararın ortadan kaldırılması için parça değiştirmek veya boya yaptırmak gibi yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırız.
-Boya Koruma Filmi tüm araçlarda kullanılmaktadır. Ürünü kullanmak için hiçbir özel bakıma ihtiyaç yoktur. Uygulandıktan sonra aracınızı normalde yıkattığınız gibi kullanırsınız. Diğer markalara oranla taş ve yabancı cisim sıçramalarına ve çizilmelere karsı iki kat daha fazla koruma sağlar. Uzun yol seyahatlerinde mıcırlı yollarda böcek, tas gibi cisimlerin çarpmalarına karsı aracınızın boyasına zarar gelmesini engeller
Aracınızın boyası çizilmeyecek,aracınız ilk günkü gibi pırıl pırıl kalacak. Boya Koruma filmi teknolojisi ile aracınız hep koruma altında olacak
Boya Koruma Filmi şeffaftır ve hiç bir zaman sararmaz. Tam transparan dır.Tüm boyalı yüzeylere uygulanabilecek kadar esnektir.İstenildiği zaman çıkartılabilir ve çıkartılırken boyaya hiç bir zarar vermez.UV ışınlarına,kimyasal maddelere ve yağlara karşı dayanıklıdır. Aracınızın orijinal renginde hiçbir farklılık olmaz.

-Lütfen gerçek amerikan menşeili kaput koruma filmi kullanın
-ÖNEMLİ UYARI
Reklam malzemesi olarak üretilmiş üzerine dijital baskı yapmak amacıyla kullanılan şeffaf folyo malzemelerini aracınıza kaput koruma filmi olarak yaptırmayınız.Bu malzeme
Piyasada fiyat bakımından ucuz olduğu içindir.sıkça kullanılmaktadır.montajdan yaklaşık 6 ay gibi kısa sürede deforme olmaktadır.aracınızın.kaputunu boyattırmak zorunda kalabilirsiniz.lütfen firmamızdan bilgi alınız.


Yakıt Tasarruf Cihazı

HIGH POWER Araç Yakıt Düzenleme ve Tasarruf Cihazı

-Orta Doğu Teknik Üniversitesi MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ MOTOR LABORATUARI 20.11.2006


Orta Doğu Teknik Üniversitesi MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ MOTOR LABORATUARI 28.06.2004


Türk Patent Enstitüsü FAYDALI MODEL PATENTİ 2004/01870


Türk Patent Enstitüsü ENDÜSTRİYEL TASARIM BELGESİ 2004/03502


T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı GARANTİ BELGESİ


-HIGH POWER motorunuz için faydalı mıdır ?
HIGH POWER motordaki karbon ve cila tortularını azaltır ve motorun ömrünü uzatır.
-HIGH POWER çevreye faydalı mıdır?
HIGH POWER çevreye zarar veren yanmamış hidrokarbon miktarını ve karbon monoksit emisyonunu azaltır.
-HIGH POWER aracınıza kolayca monte edilebilir mi ?
HIGH POWER yakıt besleme borusuna hiçbir alet kullanmadan birkaç dakika içinde kolaylıkla monte edilebilir. Yakıt borusunu kesmeye, elektrik bağlantısına vb. gerek yoktur, aracınızı satacağınız zaman çok kolay şekilde söküp yeni aracınıza monte edebilirsiniz.
-HIGH POWER her çeşit motorda kullanılabilir mi ?
HIGH POWER benzin , dizel ve LPG ile çalışan her çeşit motorda kullanılabilir. (otomobiller, kamyonlar, otobüsler, karavanlar, traktörler, iş makineleri, botlar, motosikletler, jeneratörler, boilerler, damperler, deniz taşıtları, fırınlar).HIGH POWER VE KATALİTİK KONVERTÖR

Kentsel bölgelerdeki araç sayısının hızlı artışı, araçların bakımsızlığı, yakıtlara yabancı madde karıştırılması, araçların ortalama ömürlerinden daha uzun kullanılıyor oluşu vb. faktörler oto emisyonunda beklenenden ve doğanın kaldırabileceğinden çok daha fazla bir artış olmasına yol açmaktadır.Bu yüzden tüm dünyada önemli sosyo-ekonomik etkileri olan emisyon artışına yönelik bir ilgi vardır. Hükümetler emisyon artışının önüne geçecek çözümler aramakta, bunun için yasalar hazırlamaktadırlar. Çözüm yollarından biri de katalitik konvertör kullanımıdır.

Katalitik konvertör çok yer kaplar, masraflıdır ve ömrü sınırlıdır.

Katalitik konvertör içinde bulunan kimyasalların emisyonla reaksiyona girmesiyle emisyonun toksik miktarını azaltarak; toksisiteyi kabul edebilir sınırlarda tutmaya çalışır.
Ancak bir takım dezavantajları vardır:

-Emisyon hala tükenmemiştir.
-Katalitik konvertör doğru çalışmazsa doğaya daha zehirli bir emisyon yayılır.
-Katalizör zehirli hale gelirse onarılması ya da değiştirilmesi gerekecektir.
KATALİTİK KONVERTÖR PAHALIDIR.

HIGH POWER düzenleme ve rezonans sayesinde emisyonu yakıt yanmadan önce düşürür.

Sonuç olarak HIGH POWER emisyonu azaltmak için etkili ve katalitik konvertör’den daha ucuz bir çözümdür. Motorun kapasitesi ve durumu değişmeksizin 1 tane HIGH POWER yeterli olacaktır. Katalitik konvertör’ün özellikleri arasında bulunmayan YAKIT TASARRUFU gibi çok önemli bir AVANTAJI vardır.

MANYETİKLER VE YAKITLAR

Atomları ve atom gruplarını bir arada tutan atomik “tutkal” aralarındaki temel manyetik çekimdir. Manyetik çekim dışardan gelen manyetik kuvvetlerin moleküler düzeyde etkili olmasını sağlar (moleküler hassasiyet). Böylelikle harici bir manyetik ampilifikasyon sağlayarak nükleer kimyasal reaksiyonların oluşmasını sağlar.

Nükleer DİPOLAR moment adı verilen olayın en eski kullanımlarından biri STANFORD ÜNİVERSİTE’sinden FELİX BLOCK ve HARVARD ÜNİVERSİTE’ sinden EDWARD PURCELL tarafından bulunmuştur. Nükleer Manyetik Rezonans üzerine beraber yaptıkları çalışmalarla 1952 yılında NOBEL ÖDÜLÜNÜ almaya hak kazanan BLOCK ve PURCELL aşağıdaki olayları açıklamışlardır:

Proton ve nötron numaraları tek sayı olan atomların düzensiz spinleri kuvvetli bir manyetik alanın etkisiyle değişerek, bu alana bağlı olarak düzenlenir.
Belirli bir frekanstaki radyo dalgaları düzenli hale gelmiş atomlardan yansıtılarak (sonar yada radar gibi) gerekli bilgi elde edilebilir.
Bu buluş önceleri NÜKLEER MANYETİK REZONANS SPEKTROMETRİSİ (önceden manyetize edilmiş maddelerden radyo dalgalarının yansımasını inceleyen dal) alanında kullanılmıştır.

Daha sonra 1971 yılında Dr.Raymond DAMADIAN tarafından hidrojen içeren kanserli dokuların sağlıklı olanlara göre farklı yansıma verdikleri tespit edilmiştir. Bu da CATSCAN’ın ardından gelen NÜKLEER MANYETİK REZONANS TASARIMI’ nın keşfini sağlamıştır.(1974) .Bu özel uygulamayla çok güçlü manyetik alan yaratıcılarının , hidrojen atomlarının çekirdeklerini düzenlediği ortaya çıkarılmıştır.YAKIT TASARRUFU NEDİR?
Yakıt tasarrufu, üretimde, konforumuzda ve iş gücümüzde herhangi bir azalma olmadan yakıtı verimli kullanmak, israf etmemektir.

Aynı işi daha az yakıt kullanarak yapmaktır.

Yakıt tüketimimizin büyük bir bölümü ısıtma ve ulaşım için kullanılmaktadır, verimli kullanılmayan durumlar da kayıp oranı çok yüksek rakamlara çıkmaktadır. Küçük basit ve ucuz önlemlerinin alınması ile bu kayıplar azaltılabilir. Bu önlemlerle yakıt tasarrufu sağlanması mümkündür.

Niçin Yakıtı Verimli Kullanmalıyız?
Yakıtın fazla kullanılması sonucunda;

DOĞAL KAYNAKLAR HIZLA TÜKENİYOR
ÇEVRE KİRLENİYOR
YAKIT İÇİN YÜKSEK MİKTARDA PARA ÖDÜYORUZ
Ekonomik üretim ana unsuru olan ve hayat kalitemizi iyileştiren yakıtın kullanımından vazgeçemeyeceğimize göre
YAKITIMIZI VERİMLİ KULLANALIM, YAKIT TASARRUFU YAPALIM

Dünya`da yakıt tüketiminin bu şekilde devam etmesi durumunda 2020 yılında fosil yakıt kaynaklarının yarısının tüketilmiş olacağı tahmin edilmektedir. Fosil kaynaklar, sadece yakıt olarak değil aynı zamanda başta ilaç olmak üzere kimya sektöründe pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu yönü ile de korunması en azından tüketiminin azaltılması önemlidir.

Kömür veya petrol gibi fosil yakıtların yanması sonucu, daima CO2 oluşur. Yapılan ölçümler milyonlarca yıldır 180-280 ppm arasında değişen CO2 seviyesinin günümüzde 360 ppm seviyesine çıktığını göstermektedir. Karbondioksit diğer sera gazlarına göre %55`lik bir oranla, doğal sıcaklık dengelerinin bozulmasında en büyük etkiyi yaparak Küresel Isınma`ya neden olmaktadır.Küresel Isınma`nın oluşumunda Sera Etkisi`nin rolü büyüktür. Sera Etkisini, güneşten gelen kısa-dalga ışınlarının geçmesine izin veren gaz tabakasının, dünya üzerinden yansıyan uzun-dalga ışınlarının büyük bir kısmını tutması sonucu meydana gelen atmosferik dengesizlik olarak kısaca açıklayabiliriz. Atmosfere atılan diğer sera gazları ise CO, SO2, NOx gibi zehirli gazlar ve radyoaktif maddelerdir. Termik santrallarda, sanayide ve binalarda yakıt olarak kömür kullanıldığında, bu kirlilik etmenlerinin yanısıra kül de açığa çıkar. Kül civa, kurşun, arsenik ve kadmiyum içermesi nedeniyle yüksek oranda kirletici etkiye sahiptir.

Fosil yakıtların bu şekilde kullanılmaya devam edilmesi durumunda, aşırı kuraklık, deniz seviyesinde yükselme sonucu su baskınları, fırtınalar ve ultraviyolenin artması gibi küresel değişmeler sonucu, doğanın ekolojik dengesinin bozulması kaçınılmazdır. 1970`li yıllarda yaşanan petrol krizi sonrasında yakıt konusuna ilgi artmış ve yakıt tasarrufu konusu gündeme gelmiştir. Yakıt tasarrufu yapmak aile ve işyeri bütçesi için önemlidir. Yakıtımızı verimli kullanırsak faturalara daha az para öderiz. Yakıt tasarrufu devlet bütçesi için de çok önemlidir. Kullandığımız yakıtın yaklaşık %60`ını başka ülkelerden alıyoruz ve ödemeyi döviz olarak yapıyoruz.

YAKIT SORUNUN DA ÖNEMLİ BİR ÇÖZÜM: ULUSAL YAKIT TASARRUF POLİTİKASI
Bugüne dek enerji sorununun çözülmesinde daima enerji üretimi üzerinde durulmuş ve kısıtlamalar uygulanmıştır. Komşu ülkelerden elektrik alınması yanında yeni Türk ülkelerinden ve Rusya`dan yeni doğalgaz ve petrol boru hatları yoluyla primer enerji sağlanması yoluna ağırlık verilmiş ve de başarılı sonuçlara varılmıştır

Ulusal Yakıt Tasarrufu Nedir ?
Gelişmiş ülkeler enerji yönünden başka ülkelere bağımlı kalmamak veya zorunlu bağımlılığı en aza indirmek, hava kirliliğini azaltmak ve benzeri sebeplerle enerji tasarrufu önlemlerine çok önem vermektedirler. Bu anlayış çerçevesinde Fransa, Almanya gibi gelişmiş ülkelerin benimsedikleri Ulusal Enerji Tasarruf Politikaları çerçevesinde: konut, sanayi ve ulaşım alanlarında


Tasarruf kurallarını sürekli yenileştirerek ve titizlikle uygulamakta,
Vergi indirimi, vergi ödeme kolaylıkları, kredi faizlerinde indirim, konut başına parasal yardım ve benzeri uygulamalar yapmakta,
Yenilenebilir enerji kullanımını yaygınlaştırmakta,
Araştırma ile geliştirme çalışmalarını desteklemekte ve bilimi politikadan ön planda tutmakta,
Vatandaşların bilinçlenmelerine özen göstermekte olduklarını görüyoruz.
Ülkemizde de Ulusal Enerji Tasarruf Politikası kaçınılmazdır.


Jeopolitik durumumuz,
Yakın geçmişte ve son yüzyıllarda komşu ülkelerle olan ilişkilerimiz, özellikle doğal gaz ve petrol boru hatlarında gösterilen zorluklar,
Enerji bağımlılığımızın azaltılması,
Döviz giderlerimizde tasarruf,
Yeni iş sektörlerinin açılması,
Hava kirliliğinin önlenmesi,
Avrupa topluluğu ülkeleri ile dış pazarlarda rekabet Göz önüne alınarak, ülkemizde Ulusal Enerji Tasarruf Politikası`nın belirlenmesini ve en kısa zamanda da uygulamaya geçilmesini öneriyoruz.
Isıtma sisteminde otomatik kontrol ile % 25, basit yalıtım uygulamaları ile % 20 civarında tasarruf sağlanması mümkündür.

Eğer İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Bursa`da doğal gaz dağıtımı yapılırken konutlarda çok basit önlemler şart koşulsaydı aynı doğal gaz ile % 30 daha fazla konutun ısıtılması mümkün olurdu. Eğer ulaşım da kullandığımız araçlarımızda, konut ve iş yerlerimizin ısıtma yapan cihazlarımıza takılacak HIGHPOWER ile daha düşük miktarda yakıt kullanılacak daha çok yakıt tasarrufu sağlanacaktır. Basit önlemlerle ülke çapında ilk adımda %25 enerji tasarrufu sağlanabilir. Sağlanacak 2 milyar döviz tasarrufu herhalde küçük bir rakam değildir. Bu önlemlerin daha fazla vergi geliri sağlayacağı da unutulmamalıdır.


Blow Off.....

Turbolu Tüm Dizel Ve Benzinli Araçlara Uygulanır


Belirtilen Fiyat Dizel Araçlar İçin Montaj Dahil FiyattırAraçlarının yüksek basınçlı turbo beslemeli motorlar gibi ses vermesini isteyen bir çok kişiden dump / blow off valve’ler ile ilgili talep alıyoruz. Herşeyden önce, bu valvelerin sadece turbo beslemeli araçlara takılabildiğini, atmorisferik araçlara takılamayacağını, süperşarj’lı araçlara takılmasının da yanlış olduğunu belirtmek istiyoruz. Tüm standart turbo beslemeli araçlarda, wastegate adı verilen, fazla turbo basıncını dışarı atacak bir sistem mevcuttur. Bu sistem, aşırı basınçtan dolayı motorun patlamasını önleyen bir sistemdir. Wastegate, turbonun dönüş hızını azaltmak amacıyla egzoz gazının fazlasını, turboya girmeden dışarı atar. Bu sayede turbonun aşırı dönmesi ve dolayısıyla aşırı basınç yaratması önlenmiş olur. Bu tip bir sistemde blow off valve sesi duyulmaz.

Blow off valve sesinin duyulduğu durum, her ne sebepten olursa olsun, turbo basıncının, motorun ihtiyaç duyacağından fazla bir oranda yükselmesi sonucu turbonun yarattığı basınçlı havanın fazlasının atmosfere salınmasıdır. Eminiz ki bir çok kişi bu sistemi, motoru korumasından ziyade, yaratacağı sesten dolayı kullanmakta, ve yanlış ayarlama sonucu güç kaybetmektedir. Eğer motorunuz standart olarak turbo beslemeli ise aşırı beslemenin yarattığı basıncı kontrol etmek wastegate’in görevidir; ve dump valve’in olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için çalışma aralığını normal basınç seviyelerinde tutmak gerekir. Aksi durumda yanlış ayarlamada sistem yüke bindiğinde besleme basıncında kayıp olabileceğinden dolayı güç düşüşü görülebilir.

Süperşarjlı motorlarda, sistem mekanik olarak çalıştığı için süperşarjın yarattığı basınç oldukça doğru orantılı bir şekilde yükselir ve yaratılan basıncın dışarı salınması asla istenen bir durum değildir. Mutlaka ses isteyenler için, evet aşırı büyük bir süperşarj takabilir ve üretilen basınç motorunuzun ihtiyaç duyacağından fazla olacağı için fazlasını atmosfere salarak ses alabilirsiniz, ancak bu pahalı bir yöntemdir. Bunun mantıklı olabileceği tek durum düşük devirlerde çok yüksek basınç istemek, yüksek devirlerde ihtiyaç duyulan basıncın azaltılması olabilir, bu durumda bir dump valve aracılığı ile yüksek devirlerdeki basınç düşürülebilir ve ses de alınabilir. Ancak bu sistemin de düşük devirlerde yaratacağı aşırı torktan dolayı kalkışlarda fazla patinaja kalma ve aktarma organlarına aşırı yük binmesi istenmeyen durumlara yol açabilir.

Moderatöre Bildir   Logged
lazertuning
çağrı keskin
Yeni Üye
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 3


« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2009, 15:37:40 »

Bina Ve Büro Cam Filmi

Binanızın ve büronuzun mükemmel görünmesini sağlar
Sıcaklığı ve parlamayı azaltır
Döşemelerin ömrünü uzatır
UV ışınlarını %99 oranında engeller
Geniş ürün yelpazesi sunar
Üretici garantisi ile sunulur
CAM FİLMİ filmleri, boyalı , metal boyalı ve tamami metal çeşitleriyle müşterilerinin seçimine sunulmaktadır.,
Hafif ışık geçiren koleksiyonuyla CAM FİLMi, geniş bir yelpazeye sahiptir ve arabanıza uygun filmi seçmenize yardımcı olacaktır. Bütün CAM FİLMİ otomobil filmleri UV ışınlarınının % 99`unu ve bazen de tamamını engeller. Ayrıca filmlerin çizilmeye karşı dayanıklı kaplaması sayesinde güzel görüntüsünü de daima korumaktadır..
Park Sensörü

ISO 9001 Belgeli, CE Belgeli , T.C Sanayi Bakanlığı Onaylı ,TSE belgeli 400 ün üzerinde satış noktası
- ARKA 4 sensör ile maksimum koruma
- 2 yıl sınırsız servis ve garanti
- 80 ilde yetkili montaj servis kolaylığı
- Tüm cyclone park sensörlerinin sensörleri BOYANABİLMEKTEDİR.
- Tüm marka ve model otomobillerde kullanılabilir.
- Sesli ikazlı
- BiBiuyarı sesi
- Gizlenilebilir montaj kolaylığı
- Control kutusu Swiç& Geçikme uyarısı
- Su Geçirmez Geçme sensör
- Voltaj: 12V DC(24V uygulanabilir)
- Çalışma aralığı : 10.5~16V DC
- Akım: 20~300mA
- Algılama mesafesi: ön (0.4~0.7m) arka (0.2~1.5m)
- Alarm, 1.5 m içinde engel?e daha çok yakınlaştıkça daha sıklıkla çalmaya başlayacak. 1,50 mt den başlayarak 1 mt ye kadar size cisme yaklaşma durumuna göre şiddetlenerek ikaz verecektir. 90 cm -50 cm mesafe arası 2.şiddet seviyesine geçilir. 40 cm ve 0 cm konumunda 3.şiddet seviyesi devreye girer
- Ultrasonic Frekans: 40KHz
- Control kutusu çalışma sıcaklığı: -30~+70 
- Tüm gerekli tertibatlar kutu içerisindedirEkran,beyin,sensörler,gerekli kablolar,tampona sensör yeri açma aparatı)

ŞoK Dizellere Güç Ve Ekonomi


Speed-Buster, Avrupa`nın lider güç arttırıcısı!


Speed Buster dünyanın Box tuning de ki lider modül üreticisidir.
Aynı zamanda
Brabus - Hartge ve Oettinger
firmalarınında ana modül (box) üreticisidir ve en çok TÜV almış Alman tuning firmasıdır..
Bu modüller ömür boyu garantilidir ve diger rakiplerine göre en büyük artıları,
2 kanadan müdahale ile
daha verimli güç arttırımı yapması ve araca göre özel programlanabiliyor olmasıdır.
Bu sayede otomobil degişikliginde sadece yeni araça uygun özel kablosu ve program yüklemesi ile 10 larca araca problemsiz uygulanabilir..
Speed Buster özellikle dizel araçlarda sakin kullanımlarda %10-%15 yakıt ekonomisi yapmaktadır..Speed Buster Nedir?

Günümüz otomobil teknolojisinde Yakıt Püskürtme ve Turbo Sistemli modern araçların Çoğu minik bir bilgisayar olan motor kumanda cihazı (Beyin) kullanır. Bu cihaz, akaryakıt beslemesini ve ateşleme zamanını kontrol eder. Box-Tuning bu bilgisayar tarafından kullanılan program verilerini otomotiv üreticilerinin öngördüğü değerler içinde daha yüksek limitlerde standart edilmiş halidir. Bu program, motor elektroniğinin yerini alır. Turbo yükleyicinin yükleme basıncını ve akaryakıt miktarını yeniden düzenler. Böylelikle ivme ve azami hız hissedilir derecede iyileşir. Ve bütün bunlar sırasındada sürüş şeklinde bir değişiklik olmadıkça daha az miktarda yakıt tüketilir. Genel olarak bakıldığında motor daha canlı ve daha kuvvetlidir.

Her zaman 2.el modulleri satmanızda mümkündür.
Moderatöre Bildir   Logged
lazertuning
çağrı keskin
Yeni Üye
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 3


« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2009, 15:43:30 »

Lazer Tuning

Çetin Apatay Bulvarı Müftü Mahallesi No:53\C KDZ Ereğli

İrtibat Telefonları:

Tel: 0(372) 322 64 21
Fax:0(372)322 64 38
Moderatöre Bildir   Logged
67yıldıray35
yıldıray turhan
Genel Moderatör
Yeni Üye
*****

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 24


« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2009, 22:35:07 »

reklam kokan hareketler bunlar =))) ama gercekten aydınlatıcı bilgi olmuş....hiç bilgi sahibi olmayanlarda neyin ne için uygulandıgı konusunda fikir sahibi olabileek düzeyde .... yattıgınız modifiyeli araç resimlerindende eklerseniz daha güzel olmaz mı ??
Moderatöre Bildir   Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Bu Konuyu GönderYazdır
 
Gitmek istediğiniz yer: